E-shop nabízející francouzská vína Administrace

Platby

Platby
V našem obchodě s vínem www.vina-z-francie.cz si můžete vybrat způsob platby, který Vám nejvíce vyhovuje. Možnosti jsou následující:
 
Platba převodem na účet
Platbu předem můžete uskutečnit bankovním převodem na náš účet číslo: FIO a.s. 2200583182 / 2010, jako variabilní symbol uveďte, prosím, číslo Vaší objednávky. V posledním kroku nákupu - po odeslání objednávky, Vám tyto informace (údaje potřebné pro převod peněz – částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol) budou zaslány na Váš email (rekapitulace objednávky). Jakmile provedete platbu, jsou peníze na účet připsány obvykle během 1-2 pracovních dní (záleží na bance odesílatele a příjemce). Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Při převzetí zásilky pak již nic neplatíte.
 
Platba platební kartou online
Platba kartou na internetu je stále populárnější, umožňuje za objednané zboží zaplatit snadno a rychle. Na rozdíl od platby bankovním převodem není potřeba čekat až 3 dny na provedení platby, peníze jsou převedeny okamžitě.
 
Platba kartou se vyplatí
- bezpečný a pohodlný způsob nakupování
- v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost
 
Jaké karty přijímáme?
VISA
VISA Electron (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)
MasterCard
Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)
 
Jak u nás zaplatíte?
Pokud se rozhodnete za vybrané zboží/služby využít k platbě Vaši platební kartu, označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí bezpečný zašifrovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem. Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.
 
Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:
  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku, případně platby přes internet aktivovat v internetovém bankovnictví.
Platit kartou se vyplatí!
 
Platba dobírkou
Dobírka je stále nejpoužívanější platební metoda. Dopravci uhradíte částku, která je uvedená ve Vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží.
 
Platba v hotovosti

Platbu je možné uhradit i v hotovosti přímo při osobním převzetí u nás v kamenném obchodě (adresu naleznete v kontaktech).