E-shop nabízející francouzská vína Administrace

Naše nová vína na váš předvánoční stůl

8.11.2016

Tak jako každý rok v předvánočním čase se snažíme přijít s novými víny, které obohatí a rozšíří naši nabídku.

V podzimních dodávkách jsme pro naše zákazníky přivezli několik zcela nových vín. Doplnili jsme naši kolekci s apelací Côtes du Rhône villages a Cru Côtes du Rhône o dvě láhve červeného ze sdružení Rhonea. Toto sdružení vznilo spojením vinařských sklepů "Vignerons de Caractere a "Vignerons de Beaume de Venise". Můžete se tak těšit na Cru CDR Beaume de Venise Dom Venitia   a CDR Villages Plan de Dieu Haute Segure. Dalším zajímavým červeným vínem je Elevation Vieilles Vignes z apelace Côtes du Roussillon villages z vinařství Vignerons catalans.

Zcela novým fenoménem v naší nabídce je bílý polosladký Muškát  tzv. "moelleux" se jménem Petit Grain des Balmes Muscat s 11,5% alkoholu. Velmi příjemné víno vhodné pro každou příležitost. Další novinkou je jemně perlivé bílé víno taktéž z odrůdy Muškát Perle de Muscat, obě vína z vinařského sdružení Rhonea.

Do předvánoční nabídky jsme pro vás připravili Cru CDR Beaume de Venise Muscat Tresor de Montrevel, krásné dezertní víno s 15% alkoholu vhodné jako aperitiv z vinařství Svatého Marka v Carombu. Z vinařství Cave de Pfaffenheim se naši zákazníci mohou těšit na nové ročníky Rieslinku Cuvée Jupiter  a Rulandského bílého Cuvée Chevalier

Přijďte ochutnat nepoznané.