Saint Marc Caromb

Úvodní stránka / Saint Marc Caromb

Vinařství Svatého Marka bylo založeno v roce 1928 rovnou stovkou vinařů, aby společně sdíleli dobré i horší časy. Dnes je členem kooperativního sklepa téměř tři sta vinařských rodin a nosnou myšlenkou je nabídnout na trh "cenově dostupný luxus". Každá láhev je svým způsobem originál představující špičkovou kvalitu a rozmanitost místního kraje a přitom za rozumnou cenu. Vinaři jsou z okolí vesnice Caromb nedaleko Mont Ventoux v Provence. Pro splnění nových spotřebitelských očekávání vinařství přináší stále nové produkty. Snaží se přilákat mladší zákazníky uvedením nové řady bílých a růžových vín, které jsou ideální jako aperitiv. Patrná je i snaha inovovat a vyvíjet nová zajímavá vína a přizpůsobit se požadavkům svých zákazníků.

Saint Marc Ventoux

IGP Vaucluse blanc

Croix de la Jardine

Saint Marc Ventoux Magnum 1,5 l

Vynikající červené víno rubínové barvy s purpurovými odstíny s jemným odstínem lékořice. Příjemné bílé víno pro každodenní konzumaci s aromatickou chutí bílého sušeného ovoce. Červené víno apelace Côtes du Rhône pocházející z vinic na úpatí "obra Provence" Mont Ventoux. Vynikající červené víno rubínové barvy s purpurovými odstíny v provedení Magnum 1,5 litru.
DETAIL 197 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 132 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 531 Kč(cena vč. 21% DPH)

Cuvée Sénéchal

Le Terroir Ventoux

Vieilles Vignes CDR Comte de Lauze

Plan de Dieu CDR villages

Máte-li rádi jemné a strukturované červené víno s vůní ovocného džemu, budete nadšeni. Červené víno s plnou chutí švestek a černého rybízu s jemnými tóny lékořice z oblasti Ventoux. Červené víno z vinařství Saint Marc Caromb s vůní zralého černého ovoce a květinovými tóny. Víno fialovo červené barvy Vás okouzlí bohatou vůní červeného ovoce a koření a svou sametovou chutí.
DETAIL 218 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 236 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 210 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 259 Kč(cena vč. 21% DPH)

Tresor de Montrevel Muscat Blanc Beaumes de Venise

Cairanne Côtes du Rhône Villages

Les Seigneurs de Montrevel Gigondas

Seigneur de Montrevel Châteauneuf du Pape

Slavný Muscat z Beaumes de Venise, který se pěstuje na jižním svahu masivu Dentelles de Montmirail. Kvalitní červené víno, které získalo úspěch ve francouzském vinařském průvodci Guide Hachette. Červené víno z vinařství Rhône Rive Gauche zaujme svou purpurovou barvou a jemnou ovocnou chutí. Noblesní červené víno Châteauneuf du Pape, jehož výroba má již dlouholetou tradici.
DETAIL 384 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 288 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 484 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 634 Kč(cena vč. 21% DPH)

Le Chevrier des Fourques rouge

Les Dictons blanc Ventoux

BIB 1,5 L Saint Marc Ventoux rouge

BIB 1,5 L Saint Marc Ventoux rosé

Krásné ovocné víno, které získalo zlatou medaili na mezinárodní soutěži vín v Lyonu v roce 2016 Příjemné bílé víno jasné zlaté barvy se zelenými odstíny ideální k bílému masu a rybám. Vynikající červené víno rubínové barvy s purpurovými odstíny a s jemnou vůní lékořice. Příjemné svěží růžové víno z apelace Ventoux s vůní nektarinek a minerálními tóny.
DETAIL 273 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 332 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 332 Kč(cena vč. 21% DPH)

BIB 1,5 L Saint Marc Ventoux blanc

Svěží bílé víno zlatavé barvy se zelenými odstíny vám udělá radost při každé příležitosti
DETAIL 332 Kč(cena vč. 21% DPH)