Právě jsme přivezli...

Úvodní stránka / Právě jsme přivezli...

Teploty březnových dnů se nám začínající šphat téměř ke 20 stupňům a jaro nám spolu s teplými podvečery začíná klepat na dveře. A právě pro takové nadcházející teplé období jsme pro vás přivezli nová svěží bílá a růžová vína z našeho oblíbeného vinařství Vignerons catalans, které naleznete v městečku Perpignan u španělských hranic. V krásné satinované láhvi můžete zakoupit růžové víno s romantickým názvem Paulette. Nejen pro nás, kteří máme rok narození 1964 jsme dovezli Cuvée 1964 Sauvignon, který bude vaším ideální společníkem k rybám a grilování. Typickou bílou francouzskou odrůdu Viognier reprezentuje láhev Mas Saint Pierre Viognier. Pro milovníky zbytkového cukru máme připravený cuvée s většinovým zastopením muškátu Mas Saint Pierre Muscat Moeleux. A na závěr Zlatou medailí z Concours des Grands Vins z Mâcon v roce 2018 ověnčené červené víno Château Montner Schistes Vieilles Vignes. Navštivte nás v našem obchodě nebo objednávejte přes náš e-shop.

Paulette rosé

Château Montner Schistes Vieilles Vignes

Cuvée 1964 Sauvignon

Mas Saint Pierre Muscat Moeleux

Krásné a svěží růžové víno z apelace Côtes du Roussillon v elegantní satinované láhvi s trendy etiketou. Krasné a chuťově bohaté červené víno se zlatou medailí ze soutěže vín v Macon v roce 2018. Bílé víno pocházející z těch nejlepších hroznů vinic v oblasti Languedoc s nazelenalou barvou. Polosuché jemné bílé víno z oblasti Roussilonu, výborně se hodící k exotickým jídlům a kozímu sýru.
DETAIL 154 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 255 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 140 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 172 Kč(cena vč. 21% DPH)

Mas Saint Pierre Viognier

Francouzská bílá odrůda Viognier se bude výborně párovat s risottem , chřestem, sushi a mušlemi.
DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH)