Právě jsme dovezli...

Úvodní stránka / Právě jsme dovezli...

V měsící březnu jsme pro naše zákazníky přivezli další zcela nová vína. Především je to vítěz našeho degustačního testu suché červené víno «Cuvée M» apelace Maury z jihozápadní Francie. Jako zajímavost si můžete zakoupit polosladké pětileté Croix Milhas z apelace Rivesaltes Ambré. Bude vám vynikajícím společníkem ke zrajícím sýrům a dezertům. A na závěr jako novinku jsme pro vás připravili zástupce z apelace Minervois červené suché víno Domaine l’Hermitage de Broche.

Krom jiného jsme také doplnili nové ročníky vín, které máme v již nabídce. Jedná se o bílá vína Chardonnay Quatre Saisons a Côtes du Rhône blanc z vinařství La Vinsobraise. U červených vín jsme doplnili zásoby Saint Marc z apelace Ventoux a z Côtes du Rhône jsou to La Delphinale, Cru Grenat, Croix de la Jardine a Cru Diamant noir.

Přijďte ochutnat nepoznané.

Croix Milhas Rivesaltes Ambré

Maury «Cuvée M»

Domaine l’Hermitage de Broche

Pět let staré víno z oblasti Roussillon vyniká intenzivní chutí a zajímavou jantarovou barvou. Vítěz našeho degustačního testu s osobností reprezentující vinice oblasti Roussillon. Znamenité červené víno z apelace Minervois se sametovou chutí a vůní lesního ovoce.
DETAIL 208 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 246 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 186 Kč(cena vč. 21% DPH)