Právě jsme dovezli...

Úvodní stránka / Právě jsme dovezli...

V měsíci srpnu jsme pro vás dovezli další novinky.

Z vinařství La Vinsobraise je to jejich vrcholné červené víno Cru Therapius prodávané v dřevěném dárkovém balení.  Od města Beziers z našeho oblíbeneho vinařství Domaine de la Barthe k nám přicestovaly dva vrcholní representanti a to Cuvée Symphonie des cinq sens a červené víno Allégresse . Jako zcela nový produkt, který máme skladem jako jediní na českém trhu, je mladé červené víno se jménem Capricios, jehož základem je mladý Cabernet-Sauvignon ročník 2017. Zajímavostí tohoto červeného vína je konzumace při teplotě 8-10 °C, tedy dobře chlazené. Vhodný společník pro vaší zahradní párty nebo oslavy. 

Neváhejte a přijďte ochutnat.

Symphonie des cinq sens

Allégresse

Vinsobres Cru Therapius

Capricios 2017

Vrcholné víno "Symfonie pěti smyslů" z vinařství Domaine de la Barthe krásné hluboké barvy. Krásný Syrah z 25 let starých vinic bude vaším ideálním průvodce k hovězímu nebo divočině. Vrcholné víno z vinařství La Vinsobraise z třicet let starých vinic zrající osm měsíců v dubových sudech. Chlazený madý Cabernet-Sauvignon ročník 2017 vám udělá radost při každé zahradní slavnosti.
DETAIL 358 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 358 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 478 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 224 Kč(cena vč. 21% DPH)