Právě jsme dovezli...

Úvodní stránka / Právě jsme dovezli...

V listopadu už jsou předvánoční přípravy v plném proudu a proto jsme pro své zákazníky přivezli z vinařství Vignerons catalans elegantní dřevěné dárkové boxy. V naší nabídce naleznete dva druhy těchto boxů. V jednom naleznete takzvanou  "trikoloru", tedy bílé, růžové a červené víno z malého vinařství Mas Saint Pierre a ve druhém ty nejlepší červená vína z oblasti Roussilonu pod názvem  Domaines & Chateaux. Hvězdou každého večírku nebo předvánočního párty se stanete s naší elegantní Bag in Box ve tvaru pravidelné krychle, která obsahuje 3 litry kvalitního bílého nebo růžového vína s apelací Ventoux. Zcela novými přírůstky do naší kolekce vín se stávají červené cuvée z malého vinařství Le Chevrier des Fourques a bílé Les Dictons, obě s apelcí Ventoux. Pro velkou oblibu jsme opět naskladnili již vyprodané Chardonnay Quatre Saisons. Při každé společenské události zaujmete naším Magnum Saint Marc o obsahu 1,5 litru. 

Saint Marc Ventoux Magnum 1,5 l

Chardonnay Quatre Saisons

Dárkový dřevěný box Mas Saint Pierre

Les Dictons blanc Ventoux

Vynikající červené víno rubínové barvy s purpurovými odstíny v provedení Magnum 1,5 litru. Báječné bílé víno odrůdy Chardonnay vynikající nejen k plodům moře ,ale taktéž jako aperitiv. V krásném dřevěném balení naleznete bílé, růžové a červené víno z vinařství Mas Saint Pierre. Příjemné bílé víno jasné zlaté barvy se zelenými odstíny ideální k bílému masu a rybám.
DETAIL 531 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 152 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 898 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH)