Právě jsme dovezli...

Úvodní stránka / Právě jsme dovezli...

V měsíci lednu jsme pro vás dovezli další novinky.

Z vinařství La Vinsobraise jsou to dva červení zástupci. Milovníky zdravé výživy jistě potěší Cuvée Terre de Jadis BIO s apelací Côtes du Rhône a druhým zástupcem je Cuvée Entre Vignes et Oliviers Côtes du Rhône Villages s velmi povedenou reprezentativní lahví a etiketou. Od města Beziers z naše oblíbeneho vinařství Domaine de la Barthe k nám přicestovaly nové ročníky úspěšných vín Eurythmie 2015 a Metamorphosa 2014. Opět máme také skladem Cru des Côtes du Rhône Vinsobre Emeraude a Cairanne Entre Restanques et Garrigues, Obě vína byla v předvánočním prodeji velmi úspěšná a rychle se vyprodala. Závěrem bych vás rád upozornil na nový ročních výborného provensálského Merlotu 2016, který se může honosit stříbrnou medailí  ze soutěže vín v Paříži v roce 2017. Tato soutěž byla  organizována francouzským ministerstvem zemědělství.

Neváhejte a přijďte ochutnat.

Vinsobres Cru Emeraude

Cairanne Côtes du Rhône Villages

Entre Vignes et Oliviers CDR Villages

Terre de Jadis CDR BIO

Toto výrazné červené víno harmonické chuti obdrželo zlatou medaili v Paříži v roce 2008. Kvalitní červené víno, které získalo úspěch ve francouzském vinařském průvodci Guide Hachette. "Mezi vinicemi a olivovníky" vzniklo toto výjimečné cuvée vinařství La Vinsobraise. Originální červené BIO víno s chutí červeného rybízu z oblíbeného vinařství La Vinsobraise.
DETAIL 298 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 288 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 218 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 191 Kč(cena vč. 21% DPH)