Domaine de la Barthe

Úvodní stránka / Domaine de la Barthe

Domaine de la Barthe je vinařství rodiny Eychenne, které vlastní 15 hektarů vinic a reprezentuje již třetí generaci francouzských vinařů. Nachází se v západní části města Bezier, jednoho z nejstarších měst ve Francii, v oblasti nazývané Languedoc. Vinice rodinného hospodářství jsou osazeny několika vznešenými odrůdami jako je Muscat d´Alexandrie, Syrah, Merlot, Cabernet, Sauvignon a Marselan.

Filozofie rodiny Eychenne je obhospodařování vinic s úplným respektováním přírody a v souladu tradičních (jako je např. ruční odštěpkování vinic) a nejmodernějších technologických procesů. Děděné vinařské zkušenosti se uplatňují také při sběru úrody, kde velká pozornost a důraz se věnuje kvalitě dopěstovaného hrozna, které se sbírá při optimální zralosti. Přísné dodržování technologických postupů zaručuje vínu, které je plné jižního slunce, ušlechtilý charakter.

Cuvée Eurythmie

Cuvée Métamorphose

Cabernet-Sauvignon

Syrah

Toto víno rudé barvy z Domaine de la Barthe je jedinečným spojením Merlotu a Syrahu. Jedno z nejoblíbenějších a nejprodávanějších červených vín se zlatou medailí z Lyonu roku 2012. Odrůdové víno s typickou jemnou chutí zralých třešní a kávy nesoucí temnou rubínovou barvu. Červené odrůdové víno rubínové barvy s modrými odlesky a intenzivní vůní středozemního koření.
DETAIL 242 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 242 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 236 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 204 Kč(cena vč. 21% DPH)

Symphonie des cinq sens

Allégresse

Capricios 2017

Vrcholné víno "Symfonie pěti smyslů" z vinařství Domaine de la Barthe krásné hluboké barvy. Krásný Syrah z 25 let starých vinic bude vaším ideálním průvodce k hovězímu nebo divočině. Chlazený madý Cabernet-Sauvignon ročník 2017 vám udělá radost při každé zahradní slavnosti.
DETAIL 358 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 358 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 224 Kč(cena vč. 21% DPH)