Červená vína

Úvodní stránka / Červená vína

Červená vína z jižní Francie jsou mohutná, dobře strukturovaná s vůní zralých červených plodů a jsou také velmi bohatá na třísloviny. Nejpoužívanějšími odrůdami jsou Carignan, Cinsault, Grenache, Mourverdre a Syrah. Nejznámější apelaci je Châteauneuf-du-Pape.

Châteauneuf du Pape

Vinsobres Cru Grenat

Cairanne JQ

Côtes du Rhône JQ

Châteauneuf du Pape Nova Roma z kooperativního vinařství v Bedoinu s jemnými taniny. Intenzivní červené víno od vinařů z La Vinsobraise vyhrálo zlatou medaili v Orange v roce 2010. Báječné červené víno světle rubínové barvy s výrazným, ale jemným aroma třešní a malin. Červené víno z vinařství Famille Quiot s vůní zralých ostružin a chutí hedvábných tříslovin.
DETAIL 545 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 218 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 278 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 194 Kč(cena vč. 21% DPH)

Ventoux JQ

Cuvée Eurythmie

Cepage Merlot

Côtes du Rhône rouge

Červené víno z vinařství Famille Quiot s vůní kandovaných třešní a s hedvábnými tříslovinami. Toto víno rudé barvy z Domaine de la Barthe je jedinečným spojením Merlotu a Syrahu. Červené víno intenzivní barvy z La Vinsobraise se stejně designovanou lahví jako jejich Chardonnay. V tomto víně se snoubí Grenache a Syrah a vytvářejí vyváženou chuť s vůní červených plodů.
DETAIL 189 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 242 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 176 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 143 Kč(cena vč. 21% DPH)

Ventoux 1912

Dom Balaguère

Gigondas La Proba

Ventoux Sélection

Toto červené víno temné rubínové barvy je novinkou od vinařů z Vignerons de Caractere. Víno z apelace Côtes du Ventoux se zlatou medailí z Paříže, ve výběru vinného průvodce HACHETTE 2010 Toto vynikající víno granátové barvy skvěle doplní všechny pokrmy z červeného masa. Červené víno rubínové barvy z apelace Côtes du Ventoux je ideální k červeným masům.
DETAIL 163 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 192 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 484 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 134 Kč(cena vč. 21% DPH)

Saint Marc Ventoux

Les Pierres du Vallat

Cabernet-Sauvignon

Syrah

Vynikající červené víno rubínové barvy s purpurovými odstíny s jemným odstínem lékořice. Červené víno výrazné chuti z nejvyšší apelace Cru du C​ôtes du Rhône Gigondas. Odrůdové víno s typickou jemnou chutí zralých třešní a kávy nesoucí temnou rubínovou barvu. Červené odrůdové víno rubínové barvy s modrými odlesky a intenzivní vůní středozemního koření.
DETAIL 197 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 484 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 204 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 204 Kč(cena vč. 21% DPH)

Croix de la Jardine

Château Recougne 2013

Vinsobres Cru Diamant noir

La Delphinale CDR

Červené víno apelace Côtes du Rhône pocházející z vinic na úpatí "obra Provence" Mont Ventoux. Červené víno s plnou robustní chutí zralého černého ovoce a lékořice z oblasti Bordeaux. Toto znamenité červené víno obdrželo zlatou medaili na výstavě v Paříži v roce 2014. Vyvážené červené víno, výborný společník především k masitým pokrmům nebo sýrům.
DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 218 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 254 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 164 Kč(cena vč. 21% DPH)

Cuvée Sénéchal

Villa Montcabrier 2014

QEF VDP Famille Quiot

Le Terroir Ventoux

Máte-li rádi jemné a strukturované červené víno s vůní ovocného džemu, budete nadšeni. Příjemné mladé červené víno z oblasti Bordeaux, které se výborně hodí ke zralým sýrům. Příjemné červené víno pro každodenní konzumaci s aroma červeného ovoce a ostružin. Červené víno s plnou chutí švestek a černého rybízu s jemnými tóny lékořice z oblasti Ventoux.
DETAIL 218 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 136 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 236 Kč(cena vč. 21% DPH)

Dárkové balení Saint Marc Magnum 1,5l

Fleur de Schistes

Tautavel

Kar Magna

Elegantní červené víno rubínové barvy s purpurovými odstíny v dárkovém balení 1,5 litru. Báječné červené víno zrající po dobu několika měsíců s příjemnou vůní po ovoci a fialkách. Vynikající červené vyzrálé víno z oblasti Tautavel, která je spojená s prehistorickou dobou a předkem člověka. Toto báječné červené víno můžete popíjet k sýrům, ale výborně doplní i různá jídla z čočky či jehněčí maso.
DETAIL 490 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 186 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 218 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 240 Kč(cena vč. 21% DPH)

Vieilles Vignes CDR Comte de Lauze

Plan de Dieu CDR villages

Cotes du Roussillon villages Elevation

Cru Beaumes de Venise Dom Venitia

Červené víno z vinařství Saint Marc Caromb s vůní zralého černého ovoce a květinovými tóny. Víno fialovo červené barvy Vás okouzlí bohatou vůní červeného ovoce a koření a svou sametovou chutí. Báječné nové víno z vinařství Vignerons Catalans ze starých vinic z oblasti Roussillon. Vynikající a delikátní červené víno s chutí černého ovoce a s měkkými a jemnými taniny.
DETAIL 210 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 259 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 243 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 284 Kč(cena vč. 21% DPH)

CDR Villages Plan de Dieu Haute Segure

Maury «Cuvée M»

Domaine l’Hermitage de Broche

Vynikající typické červené víno z údolí Rhony s velmi elegantními taniny a z 30 let staré vinice. Vítěz našeho degustačního testu s osobností reprezentující vinice oblasti Roussillon. Znamenité červené víno z apelace Minervois se sametovou chutí a vůní lesního ovoce.
DETAIL 236 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 246 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 186 Kč(cena vč. 21% DPH)