Bílá vína

Úvodní stránka / Bílá vína

Hlavními bílými odrůdami jižní Francie jsou bílý Grenache, bílý Roussanne, Clairette, Bourboulenc a Viognier. Alsasko je to prakticky jediná francouzská vinařská oblast, která svou pověst vybudovala na bílých odrůdových vínech, jako je Muškát, Ryzlink nebo Pinot Blanc.

Riesling Medaile 2015

Chardonnay

IGP Vaucluse blanc

Pinot blanc Tradition

Bílé víno s vůní po akátech a citrusech oceněné zlatou medailí ze soutěže v Paříži v roce 2016. Velmi oblíbené bílé víno světle žluté barvy s vůní citrusových plodů od vinařů z La Vinsobraise. Příjemné bílé víno pro každodenní konzumaci s aromatickou chutí bílého sušeného ovoce. Krásné svěží Rulandské bílé, které vás potěší společně s plody moře nebo pokrmy s bílým masem.
DETAIL 271 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 153 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 132 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 232 Kč(cena vč. 21% DPH)

Crémant Demi-Sec

Crémant Chardonnay

Crémant Brut

Côtes du Rhône blanc

Cremant z Alsaska polosuchý vám bude úžasným společníkem při vašich oslavách s přáteli. Pro milovníky odrůdy Chardonnay se v podobě tohoto crémantu nabízí krásný zážitek. Tento suchý crémant vás jistě zaujme svojí intenzivní a delikátní kombinací vůní ovoce a květin. Bílé víno s elegantní aromatickou vůní, které dominují tóny bílých květů, meruňky a broskve.
DETAIL 271 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 293 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 299 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 170 Kč(cena vč. 21% DPH)

Chardonnay Quatre Saisons

Tresor de Montrevel Muscat Blanc Beaumes de Venise

Perle de Muscat

Croix Milhas Rivesaltes Ambré

Báječné bílé víno odrůdy Chardonnay vynikající nejen k plodům moře ,ale taktéž jako aperitiv. Slavný Muscat z Beaumes de Venise, který se pěstuje na jižním svahu masivu Dentelles de Montmirail. Bílý muškát s velmi jemnými bublinkami bude ozdobou každé vaší oslavy nebo setkání přátel. Pět let staré víno z oblasti Roussillon vyniká intenzivní chutí a zajímavou jantarovou barvou.
DETAIL 152 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 384 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 279 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 208 Kč(cena vč. 21% DPH)

Riesling Tradition Alsace

Ventoux BIB blanc 3l

Dárkový dřevěný box Mas Saint Pierre

Les Dictons blanc Ventoux

Bílé suché víno z nejjižnější vinice Alsaska s vůní bílých květů a citrusů, bohaté a čerstvé v chuti. Skvělý společník pro vaše párty, pikniky nebo grilování. 4 láhve 0,75l v jednom balení. V krásném dřevěném balení naleznete bílé, růžové a červené víno z vinařství Mas Saint Pierre. Příjemné bílé víno jasné zlaté barvy se zelenými odstíny ideální k bílému masu a rybám.
DETAIL 255 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 474 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 898 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH)