Bílá vína

Úvodní stránka / Bílá vína

Hlavními bílými odrůdami jižní Francie jsou bílý Grenache, bílý Roussanne, Clairette, Bourboulenc a Viognier. Alsasko je to prakticky jediná francouzská vinařská oblast, která svou pověst vybudovala na bílých odrůdových vínech, jako je Muškát, Ryzlink nebo Pinot Blanc.

Pinot blanc Medaile

Riesling Medaile

Chardonnay

IGP Vaucluse blanc

Jemné bílé Rulandské, které obdrželo zlatou medaili ze soutěže vín v Colmaru roku 2012. Bílé víno světle žluté barvy s vůní po akátech a citrusech oceněné zlatou medailí ze soutěže z Paříže. Velmi oblíbené bílé víno světle žluté barvy s vůní citrusových plodů od vinařů z La Vinsobraise. Příjemné bílé víno pro každodenní konzumaci s aromatickou chutí bílého sušeného ovoce.
DETAIL 194 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 203 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 153 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 132 Kč(cena vč. 21% DPH)

Crémant Demi-Sec

Crémant Chardonnay

Côtes du Rhône blanc

Chardonnay Quatre Saisons

Cremant z Alsaska polosuchý vám bude úžasným společníkem při vašich oslavách s přáteli. Pro milovníky odrůdy Chardonnay se v podobě tohoto crémantu nabízí krásný zážitek. Bílé víno s elegantní aromatickou vůní, které dominují tóny bílých květů, meruňky a broskve. Báječné bílé víno odrůdy Chardonnay vynikající nejen k plodům moře ,ale taktéž jako aperitiv.
DETAIL 271 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 293 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 162 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 152 Kč(cena vč. 21% DPH)

Sauvignon Rafale

Crémant Brut Blanc de Blancs

Pinot Blanc Cuvée Chevalier

Riesling Cuvée Jupiter

Bílé víno pocházející z těch nejlepších hroznů vinic v oblasti Languedoc s příjemnou nazelenalou barvou. Tento suchý Crémant Vás jistě potěší na všech oslavách, má příjemnou vůni čerstvého ovoce. Svěží bílé víno vonící po meruňkách a broskvích jistě potěší Vaše chuťové pohárky. Výborný ryzlink z oblasti Alsace se výtečně doplňuje s pokrmy z bílého masa, ale taktéž s plody moře.
DETAIL 152 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 296 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 184 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 203 Kč(cena vč. 21% DPH)

Tresor de Montrevel Muscat Blanc Beaumes de Venise

Petit Grain des Balmes Muscat Moelleux

Perle de Muscat

Croix Milhas Rivesaltes Ambré

Slavný Muscat z Beaumes de Venise, který se pěstuje na jižním svahu masivu Dentelles de Montmirail. Polosladký Muškát s aromatickou výraznou květinovou vůní vhodný jako aperitiv. Bílý muškát s velmi jemnými bublinkami bude ozdobou každé vaší oslavy nebo setkání přátel. Pět let staré víno z oblasti Roussillon vyniká intenzivní chutí a zajímavou jantarovou barvou.
DETAIL 384 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 177 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 279 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 208 Kč(cena vč. 21% DPH)