Bílá vína

Úvodní stránka / Bílá vína

Hlavními bílými odrůdami jižní Francie jsou bílý Grenache, bílý Roussanne, Clairette, Bourboulenc a Viognier. Alsasko je to prakticky jediná francouzská vinařská oblast, která svou pověst vybudovala na bílých odrůdových vínech, jako je Muškát, Ryzlink nebo Pinot Blanc.

Pinot blanc Medaile 2015

Riesling Medaile 2015

Chardonnay

IGP Vaucluse blanc

Jemné bílé Rulandské, které obdrželo stříbrnou medaili ze soutěže vín v Lyonu roku 2016. Bílé víno s vůní po akátech a citrusech oceněné zlatou medailí ze soutěže v Paříži v roce 2016. Velmi oblíbené bílé víno světle žluté barvy s vůní citrusových plodů od vinařů z La Vinsobraise. Příjemné bílé víno pro každodenní konzumaci s aromatickou chutí bílého sušeného ovoce.
DETAIL 247 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 271 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 153 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 132 Kč(cena vč. 21% DPH)

Pinot blanc Tradition

Crémant Demi-Sec

Crémant Chardonnay

Crémant Brut

Krásné svěží Rulandské bílé, které vás potěší společně s plody moře nebo pokrmy s bílým masem. Cremant z Alsaska polosuchý vám bude úžasným společníkem při vašich oslavách s přáteli. Pro milovníky odrůdy Chardonnay se v podobě tohoto crémantu nabízí krásný zážitek. Tento suchý crémant vás jistě zaujme svojí intenzivní a delikátní kombinací vůní ovoce a květin.
DETAIL 232 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 271 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 293 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 299 Kč(cena vč. 21% DPH)

Côtes du Rhône blanc

Chardonnay Quatre Saisons

Tresor de Montrevel Muscat Blanc Beaumes de Venise

Petit Grain des Balmes Muscat Moelleux

Bílé víno s elegantní aromatickou vůní, které dominují tóny bílých květů, meruňky a broskve. Báječné bílé víno odrůdy Chardonnay vynikající nejen k plodům moře ,ale taktéž jako aperitiv. Slavný Muscat z Beaumes de Venise, který se pěstuje na jižním svahu masivu Dentelles de Montmirail. Polosladký Muškát s aromatickou výraznou květinovou vůní vhodný jako aperitiv.
DETAIL 170 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 152 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 384 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 177 Kč(cena vč. 21% DPH)

Perle de Muscat

Croix Milhas Rivesaltes Ambré

Riesling Tradition Alsace

Bílý muškát s velmi jemnými bublinkami bude ozdobou každé vaší oslavy nebo setkání přátel. Pět let staré víno z oblasti Roussillon vyniká intenzivní chutí a zajímavou jantarovou barvou. Bílé suché víno z nejjižnější vinice Alsaska s vůní bílých květů a citrusů, bohaté a čerstvé v chuti.
DETAIL 279 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 208 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 255 Kč(cena vč. 21% DPH)