BIB 1,5 L Saint Marc Ventoux rouge

Úvodní stránka / Červená vína

AOC Ventoux červené víno

Rubínové víno s purpurovými odstíny.

Na úpatí masivu Mont Ventoux se na jílovo-vápenité kamenité půdě rodí víno Saint-Marc. Sklepy jsou v blízkosti oratoře zasvěcené právě Svatému Markovi. Podle legendy procházel tento patron provensálských vinařů přes Caromb během své náboženské pouti.

SLOŽENÍ : 

60% Grenache
30% Syrah
10% Carignan

Obsah alkoholu 14 %

POPIS OSOBNOSTI :

V rubínové barvě tohoto vína naleznete také purpurové odstíny. Ucítíte ovocné kořeněné aroma a tóny tmavého ovoce, především borůvek a ostružin. Jedná se o silné aromatické víno. Zdobí ho plná chuť a bohatost, ve které se prolíná vůně tmavého peckového ovoce s velmi jemným odstínem lékořice.

Ideální teplota pro podávání tohoto vína je mezi 18 a 20 stupni.

332 Kč (cena vč. 21% DPH) 274,38 Kč bez DPH)

Mohlo by Vás také zajímat

Cotes du Roussillon villages Elevation

Cuvée 1964 Sauvignon

BIB 1,5 L Saint Marc Ventoux rosé

BIB 1,5 L Saint Marc Ventoux blanc

Báječné nové víno z vinařství Vignerons Catalans ze starých vinic z oblasti Roussillon. Bílé víno pocházející z těch nejlepších hroznů vinic v oblasti Languedoc s nazelenalou barvou. Příjemné svěží růžové víno z apelace Ventoux s vůní nektarinek a minerálními tóny. Svěží bílé víno zlatavé barvy se zelenými odstíny vám udělá radost při každé příležitosti
DETAIL 243 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 140 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 332 Kč(cena vč. 21% DPH) DETAIL 332 Kč(cena vč. 21% DPH)