Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Nová vína z údolí Rhôny

Nová vína z údolí Rhôny
V dubnové dodávce, kterou jsme právě naskladnili, jsme pro naše zákazníky přivezli dvě zcela nová vína. Doplnili jsme tak naši kolekci s apelací Côtes du Rhône o dvě láhve červeného, které má v distribuci vinařství Svatého Marka v Carombu.

Tento sklep a  produkci spolupracujících vinařství jsme představili při našich ochutnávkách vín, které se konaly 30. a 31. března za přítomnosti a pod vedení obchodního ředitele  Mickaela Benadoudy. Dvě nejúspěšnější vína z těchto ochutnávek máte tedy již  možnost v našem obchodě zakoupit. 

Prvním zástupcem je víno z malého spolupracujícího vinařství Domaine Compte de Lauze ze Chateauneuf du Pape. Láhev se jmenuje "Vieilles Vignes"a jak už samostný název naznačuje, můžete ochutnat víno ze starých vinic s apelací Côtes du Rhône. Právě díky  starým vinicím mohlo být lahvováno červené víno z ročníku 2015, které vás překvapí svojí sílou a vyzrálostí.  Také druhé víno je z malého vinařství Domaine Des Ondines z městečka Sarrians a v naší koleci je to první reprezentant z apelace Plan de Dieu Côtes du Rhône villages. Přijďte ochutnat nepoznané.

Související produkty

Comte de Lauze CDR 0,75l

Červené víno z vinařství Saint Marc Caromb s vůní zralého černého ovoce a květinovými tóny.
210 Kč

Plan de Dieu CDR Villages 0,75l

Víno fialovo červené barvy Vás okouzlí bohatou vůní červeného ovoce a koření a svou sametovou chutí.
259 Kč